Ingyenes házhozszállítás országosan 14999 forinttól, személyes átvétel 9999 forinttól és gyógyszer kiszállítás 19999 forinttól érhető el!

Napi ajánlat
Patika24 gyógyszertári webáruház

ASPIRIN COMPLEX 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 20 db

OTC termék
Gyártó
Bayer Hungária Kft.
EP termék
Igen
OGYI kód
OGYI-T-20613/02
Kiszerelés
doboz
Kiszállítás
Csak személyes gyógyszertári átvétellel vagy szakszemélyzet szállítással vásárolható
4 390 Ft
Egységár: 220 Ft/db
Ingyenes szállítás
14 999 Ft felett
  • Bankkártyás fizetés

  • Kedvező szállítási díjak

  • Gyors szállítás

áttekintés
Az Aspirin Complex felveszi a harcot a lázzal, az orrdugulással és a fájdalommal, ráadásul gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Nagyméretű, 20 db-os kiszerelés, narancsos ízben.

Az Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz vény nélkül kapható gyógyszer. Hatóanyag: acetilszalicilsav, pszeudoefedrin-hidroklorid
Forgalmazza: Bayer Hungária Kft. 1117 Budapest, Dombóvári út 26. CH-20230607-65

A KOCKÁZATOKRÓL ÉS MELLÉKHATÁSOKRÓL OLVASSA EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT, VAGY KÉRDEZZE MEG KEZELŐORVOSÁT, GYÓGYSZERÉSZÉT
Ingyenes szállítás
14 999 Ft felett
  • Bankkártyás fizetés

  • Kedvező szállítási díjak

  • Gyors szállítás

Adatok
OTC termék
Igen
Cikkszám
10034516